Herdins Eesti

ESILEHT / PUIDUHOOLDUSVAHENDID / VÄLITINGIMUSTESSE / TRÄOLJA Puiduõli, 3L

TRÄOLJA Puiduõli, 3L

Tootekood: 104341

32,20 €

Kogus:

Värvitoonid võivad tulenevalt ekraanist, puidust jms erineda reaalsusest. Soovitame enne värvimist tooni proovida väiksemal tükil.

HERDINS TRÄOLJA on värvitu puiduõli sügavimmutatud või uue puidu töötlemiseks välitingimustes. Puiduõli kaitseb puitu kuivamise eest, aitab ära hoida pragude teket ja muudab puidupinna vetthülgavaks. Puiduõli rõhutab ja säilitab puidu loomulikku värvitooni ja välimust.

Herdinsi puiduõli sobib nii sügavimmutatud kui ka eelnevalt töötlemata puidu viimistlemiseks välitingimustes. Puiduõli optimaalne kuivainesisaldus (32%) tagab parima puidupinda imbumise.

Kulu: Värskel puidupinnal 1 liiter umbes 10m² kohta ja vana kuivanud puidu puhul umbes 6m² kohta.

Koostis: Sügava toimega looduslikud taimeõlid. Vähearomaatne lakibensiin.

Kuivamisaeg: Tolmukuiv 4 tunni pärast, puutekuiv 8 tunni pärast.

Tööriistad: HERDINS PAINT & STAIN PAD või pintsel

Töötage 15-25 kraadi juures, aga ärge õlitage otsese päikesevalguse käes. Kaitske vihma eest 48 tunni jooksul pärast viimistlust.

Töökäik: Enne alustamist segage puiduõli hoolikalt. Veenduge, et viimistletav pind oleks puhas ja kuiv. Lihvige pinda kergelt kui puit on olnud pikka aega kaitsmata. Kandke rohkelt õli puidu pinnale pintsli või käsnaga seda sisse töödeldes. Kui puit on väga kuiv, tuleb lisada õli korduvalt. Maksimaalse kaitse saavutamiseks tuleb õli lisada kuni puidu täieliku küllastumiseni. Laske õlil umbes 30 minutit imbuda ja pühkige seejärel üleliigne õli ära.

Tööriistade puhastamine: Lakibensiin

NB! Vältige aurude sissehingamist ja aine nahale või silma sattumist.

Töötlemise ja kuivamise käigus eralduvad lahustiaurud. Vältige staatilisest elektrist tingitud sädemete tekkimist. Ärge suitsetage, hoiduge eemale lahtisest tuleasemest ja sädemetest.

Säilitada temperatuuril alla 25°C. Käsitseda tuleohtliku vedelikuna.

ISESÜTTIMISE OHT! Kasutatud lapid pange vette või põletage ära.

Sarnased tooted