Herdins Eesti

ESILEHT / TEKSTIILIHOOLDUSVAHENDID / RIIDEVÄRVID / Natural Fibre / Riidevärv Natural Fibre, 703 Veinipunane

Riidevärv Natural Fibre, 703 Veinipunane

Tootekood: 045703
Ühik: tk

6,00 €

Kogus:

Värvitoonid võivad tulenevalt ekraanist, puidust jms erineda reaalsusest. Soovitame enne värvimist tooni proovida väiksemal tükil.

HERDINS TEXTILE COLOUR NATURAL on mõeldud tekstiilide värvimiseks majapidamises kasutatavas pesumasinas, mis mahutab 5 kg pesu.

Üks pakk tekstiilivärvi toonib umbes 500-1500 g kuiva mahuga tekstiili.

Pakend sisaldab tekstiilivärvi ja kinnitit. Lisaks on tekstiili värvimiseks vaja soola.

Pakendi värvimärgistus annab ainult soovitusliku teabe saavutatava tooni kohta. Värvimistulemust ei saa tagada, sest materjalid ja pesumasinate tööpõhimõtted on erinevad. 

OHTLIK KEMIKAALPõhjustab tõsiseid nahapõletusi ja silmakahjustusi. Sissehingamisel põhjustab allergia- või astmasümptomeid või hingamisraskusi. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kandke kaitsekindaid.

KUI KEMIKAAL SATUB NAHALE: Kui kemikaal puutub kokku naha või juustega, võtke saastunud riided kohe seljast. Loputage nahka veega, peske seebiga

KUI KEMIKAALI ON SATTUNUD SILMA: Loputage mitu minutit hoolikalt veega. Eemaldage kontaktläätsed ja jätkake loputamist. Pöörduge viivitamatult MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arsti poole. 

KUI KEMIKAALI ON SISSE HINGATUD: Kui hingamine on raskendatud, viige inimene värske õhu kätte ja hoidke teda vaba hingamisega puhkeasendisHingamisteede ärrituse puhul pöörduge MÜRGISTUSTEABEKESKUSE või arsti poole. 

Tühi pakend ja sisu palume sorteerida kohaliku heakskiidetud jäätmekäitlustava kohaselt. 

Kokku sobivad tooted