Herdins Eesti

ESILEHT / KODUKEEMIA / MP52 KOPPARRENT Vasepuhastusaine, 250ml

MP52 KOPPARRENT Vasepuhastusaine, 250ml

Tootekood: 39

3,90 €

Kogus:

Värvitoonid võivad tulenevalt ekraanist, puidust jms erineda reaalsusest. Soovitame enne värvimist tooni proovida väiksemal tükil.

MP52 KOPPARRENT Vasepuhastusaine

Isetoimiv puhastusaine vasest ja messingist esemetele. Puhastab liigse küürimiseta ja pindu kriimustamata.

Sisaldab: Oksaalhape, mitteioonne pindaktiivne aine, vesi.

Pakend: Plastpudel, 250 ml.

Puhastage hõlpsalt vanu ja väärikaid vasest ja messingist esemeid! MP52 vasepuhastusaine ei sisalda abrasiivseid aineid, seega ei kriimusta pindu. MP52 vasepuhastusaine on isetoimiv ja ei nõua töömahukat poleerimist. MP52 vasepuhastusaine töötleb õrnalt ka keerukama eseme sisenurgad ja õnarused. Lihtne kasutada, puhastab kiiresti ja tõhusalt.

Kasutusjuhis: Kaitske ümbritsevaid pindu pritsmete eest. Kandke kaitsekindaid. Niisutage puhastusainega lapp või käsn ja kandke ainet kogu eseme pinnale. Seejärel loputage veega ja kuivatage. Tugevalt määrdunud plekkide jaoks kasutage abrasiivseid poleerimislappe.

NB! Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Säilitada originaalpakendis. Hoida külmumise eest.

Jäätmekäitlus: Väiksemaid koguseid võib koos rohke veega äravoolu juhtida. Suuremad kogused jäetakse kohalikku keskkonnajaama. Pakend loputatakse veega ja sorteeritakse kõva plastpakendina.

Sarnased tooted