Herdins Eesti

ESILEHT / PUIDUHOOLDUSVAHENDID / LAKK & ÕLI / Köögitasapinnaõli KÖKSBÄNKSOLJA, 500 ml

Köögitasapinnaõli KÖKSBÄNKSOLJA, 500 ml

Tootekood: 104306

16,60 €

Kogus:

Värvitoonid võivad tulenevalt ekraanist, puidust jms erineda reaalsusest. Soovitame enne värvimist tooni proovida väiksemal tükil.

HERDINS KÖKSBÄNKSOLJA on spetsiaalne õli suure kasutusega puidust tööpindade viimistlemiseks. Annab köögitasapinnale ilusa ja vastupidava mati pinna. Toode koosneb hoolikalt valitud puhastest õlidest, millel on väga head vett ja mustust tõrjuvad omadused.

Kulu: 500 ml-st piisab umbes 8–10 m2 suuruse töötasapinna töötlemiseks.

Kuivamisaeg: Umbes 24 tundi. Sisaldab taimeõlisid ja vähearomaatset lakibensiini.

Tööriistad: käsn või pintsel.

Eeltöötlus: Veenduge, et õlitatav pind oleks kuiv ja rasva- ning mustusevaba. Lihvige puit, ka eelnevalt õlitatud pinnad, 120 liivapaberiga, et pinda avada ja vana õli eemaldada, ainult nii saavutate ühtlase lõpptulemuse.

Töötlus: Kandke õli pinnale ühtlase õhukese kihina käsna või pintsliga. Läikivate laikude moodustumise vältimiseks kuivatage liigne õli pinnalt puhta kaltsuga 20-30 minuti pärast. Korrake töötlust puidupinna täieliku küllastumiseni.

Poleerimine: Kui õli on 24 tundi tahenenud, võib vastupidavama ja siidisema tulemuse nimel poleerida pinda valge poleervildiga (sobib näiteks majapidamises kasutatava küürimiskäsna valge vilt). Kuivamise ajal vältige niiskuse sattumist õlitatud pinnale.

Hooldage töötasapinda Herdinsi köögitasapinnaõliga 2-3 korda aastas.

Tööriistade puhastamine: lakibensiin.

OLULINE! Töötage hästi ventileeritud ruumis. Vältige aurude sissehingamist. Vältige aine sattumist nahale ja silma. Töötlemise ja kuivatamise käigus eralduvad lahusti aurud. Kaitske ainet kuumuse ja otsese päikesevalguse eest. Sisaldab kuivatavaid õlisid. Isesüttimise oht! Õlised kaltsud tuleb panna vette või põletada.

Jäätmekäitlus: Aine jäägid tuleb viia kohalikku keskkonnajaama. Tühjad puhastatud pakendid sorteeritakse lehtmetallina kohapeal.

Puhasta köögitasapinnaõliga töödeldud pindu puhta leige veega. Lisa pesuveele minimaalselt seepi. Kui pind kulub, tundub kuiv ja kare, korrake töötlust.Sarnased tooted