Herdins Eesti

ESILEHT / PUIDUHOOLDUSVAHENDID / PÕRANDAHOOLDUS / Hooldusõli UNDERHÅLLSOLJA, Naturaalne, 1 l

Hooldusõli UNDERHÅLLSOLJA, Naturaalne, 1 l

Tootekood: 102820

30,80 €

Kogus:

Värvitoonid võivad tulenevalt ekraanist, puidust jms erineda reaalsusest. Soovitame enne värvimist tooni proovida väiksemal tükil.

HERDINS UNDERHÅLLSOLJA on sisetingimustesse mõeldud hooldusõli, mis taastab varem õlitatud puitpõrandate kaitse ja pinnaviimistluse.

Sisaldab looduslikke taimeõlisid ja madala aromaatsusega lakibensiini. Valge õli sisaldab lisaks pigmente.

Kulu on 1 liiter 10-20 m² pinnale.

Kuivamisaeg 24 tundi, olenevalt toa temperatuurist ja ventilatsioonist.

Kasutage Herdinsi hooldusõli õlitatud põrandate hooldamiseks vastavalt kulumisastmele 1-2 korda aastas.

Peale kandmiseks sobib lai pintsel, rull, lapp või Herdins Snappy. Liigse õli eemaldamiseks vajate ebemevaba lappi. Poleerimiseks kasutage valget fiiberkangast.

Töödeldav põrand peab olema hästi puhas ja täiesti kuiv. Valge hooldusõli purki on enne kasutamist vaja hoolikalt loksutada ja õli segada, nii enne tööle asumist kui aeg-ajalt töötamise ajal, et valge pigment ühtlaselt jaotuks.

Kandke hooldusõli pinnale ühtlaselt töötades puidusüü suunas. Laske õlil imbuda umbes 20-30 minutit ja pühkige seejärel ära üleliigne õli. Põrand on poleerimisvalmis 24 tunni möödudes.

Töötage eelistatavalt normaalse toatemperatuuri juures. Kui ruum on liiga kuum, kuivab õli liiga kiiresti ja teil võib tekkida probleeme liigsest õlist vabanemisega. Seevastu, kui on liiga külm, pikeneb õli kuivamisaeg. Võimalusel vältige põranda määrdumist ja märgpesu esimesel nädalal pärast hooldust kuna õli vajab kõvenemiseks aega. Tööriistade puhastamiseks sobib lakibensiin.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida aurude sissehingamist. Vältida nahale ja silma sattumist. Töötamisel kandke kaitsekindaid. Kaitske ka jalanõusid ja ümbritsevaid pindu määrdumise eest.

Jäätmed ja pakend viia volitatud jäätmekäitluskohta.

ISESÜTTIMISE OHT! Pange kasutatud lapid vette või põletage ära.

Kokku sobivad tooted