Herdins Eesti

ESILEHT / Tugev vahaõli Matt 2,7L

Tugev vahaõli Matt 2,7L

Tootekood: 102847

158,60 €

Kogus:

Värvitoonid võivad tulenevalt ekraanist, puidust jms erineda reaalsusest. Soovitame enne värvimist tooni proovida väiksemal tükil.

HERDINS TUGEV VAHAÕLI on suurema uretaani sisaldusega õli, kasutamiseks sisetingimustes – puit- ja tööpinnad jne. Annab pinnale väga hea vastupidavuse ja veekindluse. Sobib nii peitsitud kui ka töötlemata pindadele. Parima nakkuvuse tagamiseks karestada/lihvida töödeldav pind. Pulberpeitsiga töödeldud pindu pole vaja lihvida. Alustada töötlemist jämedama liivapaberiga ja lõpetada peenemaga (P180). Peale kanda kaks kihti. Enne kasutamist hoolikalt segada. Peale kandmiseks sobivad rull, švamm või pintsel. Esimene kiht kanda õhuke ja ühtlane. Lasta kuivada vähemalt 2h. Seejärel vahelihv peene liivapaberiga (P240). Puhastada lihvimistolmust. Kanda peale teine õhuke ja ühtlane kiht. 24h möödudes pind poleerida poleerimislapiga. Täiskuiv 14 päeva möödudes. Kulu: 10-15 m2/liiter. Tööriistade puhastamine: Pintslipuhastusvahend, tehniline piiritus, seep. Jäätmekäitlus: Jäätmeid käidelda kui värvijäätmeid. Puhtad ja kuivad pakendid sorteeritakse kui lehtmetall.
NB! Tuleohtlik. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Korduv toime võib põhjustada naha kuivust või lõhenemist. Võib põhjustada ülitundlikkust. Hoida lastele kättesaamatult. Vältida aurude sissehingamist. Vältida nahale sattumist. Kemikaali allaneelamisel mitte esile kutsuda oksendamist. Pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata pakendit või etiketti. Vältida toote sattumist keskkonda. Sisaldab kuivatavaid õlisid. Isesüttimisoht, kasutatud kaltsud panna vette või põletada ära. Sisaldab isoparafiine. EÜ LOÜ (VOC) sisalduse piirväärtused: (alaliik A/f): 700 g/l (2010). Maksimaalne LOÜ sisaldus kasutusvalmis vahaõlis on <700 g/l.Sarnased tooted